В Ямполі протестували працівники лісгоспу

Лісівники виступають проти намірів Уряду передати заготовку лісу в руки приватних компаній.

 

За підрахунками організаторів, до акції долучилось більше 220 працівників ДП «Свеське лісове господарство».

я0

я1

я2

я3

я4

я5

я6

я7

я8

13 thoughts on “В Ямполі протестували працівники лісгоспу

  1. Але все ж таки краще пізно ніж ніколи !!! Якщо депутати дійшли вже до лісу, то чого нам від них чекати далі ,що вони ще заберуть до приватної власності , я взагалі не розумію чим було потрібно думати ,щоб ухвалити такий наказ.Цим влада ще більше показує,що їй начхати на нас і нам потрібно брати приклад із робітників лісу вони відстоюють своє майутнє ,вони не згодні з владою і хоть такими маленькими кроками ,але намагаються боротися.І я вважаю нам всім потрібно їх підтримати і не віддати наші безкраї ліси в руки приватного власника , якому буде байдуже до його віку і стану ,його хвилюватиме тільки як заробити на ньому побільше і перетворе наш ліс в одни вирубки!

   1. Розумію Ваш оптимізм, але, на жаль, в нашій державі ці акції нічого не дадуть((( Усе вже давно вирішено і в нас ніхто і питати не буде( Варто лише пройтись по Бондарівці і побачити, скільки і якого лісу вирубується і вивозиться!!!

 1. Да и к такой бездейственной администрации и идти нет смысла, что они могут сказать? Скорее они послушают что скажут сверху. А простой люд – он им нужен ли? А депутат наш киевский где?

  1. Вот когда Вы,Виктор работали в администрации и Палагин Вас ставил в позицию -бобрик!То была действенная администрации!!!А сам то много надействовал,рыговский высер!

 2. А сейчас, что пилорамы частные не занимаются заготовкой леса? Или они лес на Prozzoro покупают?

  1. Я вперше чую щоб пилорами заготовляли ліс в лісгоспах, те що вони можуть його там красти я більше повірю, тай до чого взагали вони , до того що кадмін хоче приватизувати ліс , це дві великі різниці.

  1. А ми всі як вівці будемо мовчки чекати ,поки наші” слуги народу” роблять все що їм завгодно. І тільки казати що від нас нічого не залежить ! Нам працівники лісгоспу показали приклад , що якщо притисняють права потрібно показувати , що ти не згодний район , область , столице всюди домагатися , показувати владі , що майдан можуть не тільки проплачені маріонетки збирати , а й прості люди яких уже дістали їх безглузді реформи від яких життя стає все нестерпнішим і дорожчим.а ліс я знаю що пиляють , але він уже злірий , який потрібно вже омоложувати

 3. Рабы уже давно. Вы посмотрите на действия, собрались, поклонились, милостыню попросили, им сказали работайте дальше и они пошли. Свободные люди так не делают.

Comments are closed.