Пішохідна зона в Ямполі: на Ювілейному з’явились знаки і нові вазони

Нещодавно в Ямполі з’явилась перша пішохідна зона – для руху пішоходів була перекрита східна сторона бульвару Ювілейний

 

Щойно відремонтовану дорогу перекрили вазонами з квітами, але автомобільний транспорт це не зупинило. Водії примудрялись проїжджати поміж вазонами, запевняючи, що не знають, про те, що на цій ділянці дороги був заборонений рух автомобільного транспорту.

 

Проте, напередодні на початку бульвару був встановлений знак «Проїзд заборонено» та «Пішохідна зона», а для тих водіїв, які звикли не звертати уваги на правила дорожнього руху, ще й додаткові вазони.

 

Тепер заїхати на Ювілейний стало значно складніше, але для ямпільських водіїв нічого неможливого немає. Тим паче, що правоохоронні органи до останнього часу не звертали уваги на їх вчинки.

01

02

03

8 thoughts on “Пішохідна зона в Ямполі: на Ювілейному з’явились знаки і нові вазони

  1. Гостовский знак стоит от 460 грн… Я думаю они со временем появятся….

  2. Ось я тепер розумію і бачу що наша Сешищьна влада прислухається до мешканців і робить висновки. Дякую за порозуміння !
    А критика завжди остається критикою вона як є розумною так і самою бредовою .

  3. Надо было написать: ЗОНА ЛУЖ…., или Река Ямполька.

  4. Вместо ваз полицейского поставили бы, былаб прыбыль в местный бюджет.

  5. Водій, а вам мало доріг? Не вистачає де їздити? Мабуть у вас нема дітей. Бо у тих у кого є, не виникає запитання “Навіщо нам ця пішохідна зона?”, бо є де дітям на роликах покататися. По парках не розженешся……ось вони і ганяють по проїзджій частині.

Comments are closed.