В Ямполі підсипали комунальні дороги

Роботи виконало ПП «Прогноз» з міста Шостка.

 

Про це повідомляє офіційний сайт селищної ради

 

«6-7 грудня ПП «Прогноз» з м. Шостка виконувало роботи з поточного ремонту доріг комунальної власності. У ході проведення робіт було завезено 11 великих машин щебню, який розвезли на вулиці Заводська (біля будинку 16) – 2,5 машини, Спасо-Преображенська, 52 – 1 машину, Бузкова – 0,5 машини (поворот на Красняка), Кооперативна – 1 машина, б-р Ювілейний – 1 машину, пров. Шкільний – 1 машину , біля хлібопекарні і три в с. Імшана (вул. Радгоспна, Суворова, Гагаріна). За виконані роботи із бюджету селищної ради сплачені кошти в  сумі 52 426 грн.», – вказано в повідомленні.

й1

3 thoughts on “В Ямполі підсипали комунальні дороги

  1. А що вулиця Радгоспна не була декомунiзована? Та й Суворов хiба наш герой?

    1. А шо надала декомунIзацIя?Шо збIльшилась ширина проIзджоi частини вулиц та ii покриття, або з’явилось додаткове освIтлення?Яка рIзниця?А чим Вам не сподобовся О.Суворов?Як би бIльш було в краiнi таких талановитих вIйськових мабуть в 2014 було меньш котлiв,в яких загинуло багато патрiотiв держави…..

  2. Я мав на увазi, що Суворов не наш герой, вiн вiдстоював iнтереси Росiйськоi iмперii. Стосовно дорiг-час покаже. А от щодо освiтлення, то тут незаперечний факт-пiсля декомунiзацii було стiльки зроблено для освiтлення Ямполя та Iмшани, скiльки не робилось на протязi пiвстолiття.

Comments are closed.