Ямпільчан закликають боротись з порушниками правил дорожнього руху

Ямпільська селищна рада звернулась до мешканців селища з проханням допомогти виховати водіїв, які порушують правила дорожнього руху і заїжджають на пішохідну зону через тротуари та площу.

 

Відповідний текст звернення був оприлюднений на офіційному сайті селищної ради

 

«Як ви знаєте, у цьому році виконаний  капітальний ремонт дороги по б-ру Ювілейний. На прохання мешканців селища, було прийняте рішення про утворення пішохідної зони на цій ділянці. Дорогу перекрили бетонними клумбами для квітів, установили знак «Проїзд заборонено» і «Пішохідна зона». Але знаходяться «розумники», які виїжджають на пішохідну зону через площу і по тротуару. Треба їх змусити поважати і закони, і громадську думку. Якщо помітите таких порушників, зателефонуйте (якщо є номер  телефону) дільничному інспектору, в селищну раду, або запишіть номер автомобіля і надайте відповідним органом, – вказано у зверненні до ямпільчан.

 

Водночас, транспортні засоби в центральній частині Ямполя можна помітити не лише на пішохідній зоні, а і на тротуарних доріжках вимощених бруківкою. Більше того, від порушників не рятує навіть спеціальне металеве загородження.

 

На знімку: вантажний автомобіль підвозить товар прямо до продуктового магазину по вулиці Спасо-Преображенській, де в цьому році була укладена нова тротуарна плитка. Фотографія зроблена 8 грудня о 10:00.

4 thoughts on “Ямпільчан закликають боротись з порушниками правил дорожнього руху

  1. Начебто й правильно. Але селищна рада перед тим як забороняти повинна передбачити для торгiвельних точок iншi шляхи пiд’iзду.

    1. А че там подьезжать? лоток с хлебом пронести 15 метров? или коробку с лекарствами? ладно бы там строймагазин был бы , тогда да.

  2. Как громко сказано “торговая точка” . Паршивые МАФы пора закрывать, как это делается в других городах. А пронести лоток с продуктами 3 метра можно и в руках, неужели этот недоумок надорвётся?

  3. Ялинку ставити потрібно було залучити вертоліт, а то топтали бруківку..

Comments are closed.