Поліція заявляє, що готова забезпечити охорону  громадського порядку під час новорічних та різдвяних свят

Для забезпечення громадського порядку під час святкування Нового року та Різдва Христова на вулиці Ямполя та населених пунктів району будуть задіяні 100 % особового складу працівників Ямпільського відділення поліції.

 

Посилені наряди чергуватимуть у місцях найбільшої концентрації людей – біля новорічних ялинок, концертно-розважальних майданчиках, біля культових споруд під час богослужінь тощо.

 

На новорічні свята планується проведення ряд масових заходів за участю близько двох тисяч осіб, охорону громадського порядку здійснюватимуть 20 поліцейських. Місця масових народних гулянь планується максимально перекрити автомобільними та пішими нарядами поліції, передбачена достатня кількість слідчо-оперативних груп та груп швидкого реагування на повідомлення про вчинення злочинів та правопорушень.

 

«Аби забезпечити належний порядок і спокій, ми налагодили відповідну роботу з органами місцевого самоврядування та іншими правоохоронними структурами, – коментує начальник Ямпільського відділення поліції ГУНП в Сумській області Микола Куліш. – Провели зустрічі з головами релігійних громад та настоятелями храмів щодо недопущення конфліктів на міжконфесійному ґрунті. В ніч з 6 по 7 січня на території району у більш ніж у 14 храмах та культових спорудах відбудуться різдвяні богослужіння, участь у яких приймуть близько 2,5 тисяч вірян. Тому забезпечуватимуть публічну безпеку і порядок на цих заходах близько 20 працівників поліції».

 

Крім того, під посиленим контролем правоохоронців перебуватимуть продавці та точки продажу піротехнічних засобів, перевірятимуться ялинкові базари на предмет законності реалізації хвойних дерев.

 

Особлива увага приділятиметься охороні та забезпечення порядку на дитячих святкових заходах. Оскільки свята співпадають з канікулами, на вулицях міст, сіл і селищ перебуватиме багато дітей. Це, відповідно, підвищить ризик вчинення правопорушень як стосовно неповнолітніх, так і ними самими. Відтак, буде посилено контроль за поведінкою дітей в публічних місцях, виявленням бездоглядних та безпритульних дітей, проведення з ними роз‘яснювальної роботи.

 

Співробітники поліції звертаються до жителів та гостей району з закликом бути обачними та уважними під час перебування в місцях масового скупчення людей, не зловживати спиртним та дотримуватись загальноприйнятих норм суспільної поведінки.

 

Нагадуємо номери телефонів, за якими громадяни можуть повідомити поліцію про скоєння злочинів і протиправних діянь, а також про виявлених підозрілих осіб, автомобілів та речі, що можуть становити загрозу для суспільного спокою, життя і здоров‘я населення: (05456) 2 – 12 – 60, моб. тел. (050) 307-82-48 або 102 (з мобільного безкоштовно).

4 thoughts on “Поліція заявляє, що готова забезпечити охорону громадського порядку під час новорічних та різдвяних свят

  1. Вот это заявление !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Если средь белого дня в центре Ямполя ( под запрещающим знаком ) стоит десяток машин – это ПОРЯДОК , то тогда такой обеспечат .

    1. Браво! Полностью солидарен! Возле ларьков, например, стоят машины и с одной, и с другой стороны дороги, хотя справа знак запрещающий. И всем пофиг.

  2. Ой! Ви знаєте, порядок був забезпечений на всі 100%!!! І контроль за продажем піротехнічних засобів відбувався……….Це було дуже помітно, особливо у новорічну ніч біля ялинки, коли безперервно лунали вибухи, а маленьких дітей було чимало. Да що там діти – дорослі лякалися. Організатори свята у мікрофон неодноразово висловлювали прохання не запалювати шутіхи – де там…. І при цьому була поліція, від якої не було ніякої користі, як і завжди…

    1. Звичайно машини на узбіччях, біля кіосків та пітарди в новорічну ніч – це найголовніше в роботі правохоронних органів.

Comments are closed.