Шахраї ошукали 90-річну ямпільчанку

В Ямполі зловмисник, назвавшись працівником поліції, ошукав 90-річну бабусю на п’ять тисяч гривень. Саме таку суму сплатила жінка за непритягнення сина та онука до кримінальної відповідальності.

 

Про це інформує відділ комунікації поліції в Сумській області

 

До поліції Ямпільського відділення звернулась місцева пенсіонерка. Вона розповіла правоохоронцям, що її ошукав незнайомець, який назвався поліцейським. Він розповів, що син жінки разом з онуком стали винуватцями дорожньо-транспортної пригоди, в якій є потерпілі. Він зазначив, що люди знаходяться в тяжкому стані в лікарні, і, якщо вона хоче, аби її близькі не потрапили за грати, може матеріально допомогти родині потерпілих, на лікування яким потрібні зараз гроші.


Оголомшена новиною, жінка витягла наявні п’ять тисяч гривень зі схованки та віддала чоловіку. Після чого, зв’язавшись з родичами, зрозуміла, що її ошукали.


Нині в поліції за даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Правоохоронці продовжують звертатись до громадян з проханням, не бути занадто довірливими з незнайомцями, ким би вони не назвались, спілкуватись якомога більше з рідними та розповідати про ймовірні випадки шахрайств та зловмисників, які зухвало ошукують переважно пенсіонерів. Ніколи не віддавайте гроші незнайомцям та завжди перевіряйте отриману інформацію. Пам’ятайте, з такими пропозиціями звертаються лише шахраї!