Електрички на Сумщині стануть довшими

“Південно-Західна залізниця” змінює підхід при формуванні приміських поїздів

 

Про це інформує Ямпіль.INFO з посиланням на прес-службу Укрзалізниці

 

“Щоб максимально забезпечувати потреби населення в приміських перевезеннях, будемо відходити від шестивагонних складів всюди, де є потреба в довгих складах. Я вже поставив завдання, щоб до 15 січня кількість шестивагонок на залізниці не перевищувала десяти одиниць”, – заявив в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький.

 

У Південно-Західній залізниці додатково зазначають, що зараз забезпечують формування восьмивагонних приміських поїздів замість шестивагонних на найбільш популярних напрямках.

 

Нагадаємо, в минулому році Південно-Західна залізниця позбавила електропотяг Фастів-Зернове/Зернове – Фастів вагонів І та ІІ класу, що викликало хвилю обурення у пересічних пасажирів.

2 thoughts on “Електрички на Сумщині стануть довшими

  1. Дуже сумніваюсь. Про Сумщину Укрзалізниця не обмовилась ні словом. Скоріше за все оті 10 шестивагонних електричок і будуть курсувати на Сумщині. А 8-вагонні електрички будуть там де нагальна потреба, тобто там де люди кожен день на одній нозі добираються в столицю на роботу, це такі напрямки, як Фастів, Ніжин, Яготин,Тетерів.

  2. Все верно ! Там и шесть вагонов ходили полупустыми – особенно утренние а восемь – и подавно … Смысл ?????

Comments are closed.