У всіх магазинах можна буде розрахуватися карткою

Через рік дружбівські магазини змусять обладнати терміналами для безготівкового розрахунку.

 

Про це повідомляє Ямпіль.INFO з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку

 

Така ж доля очікує і магазини Ямполя та Свеси, але з 1 липня 2019 року. Більше того, нововведення пошириться і на продавців на ринку, але воно вступить в силу ще на півроку пізніше  – з 1 січня 2020 року.

 

Річ у тім, що Мінекономрозвитку розробило та оприлюднило проект Постанови КМУ, відповідно до якого суб’єкти господарювання при продажі товарів (наданні послуг) зобов’язані забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків з використанням електронних платіжних засобів (за допомогою платіжних пристроїв та/або сервісів).

До 1 липня 2018 р. це мають зробити суб’єкти господарювання – платники податку на загальній системі оподаткування, а також суб’єкти господарювання – платники єдиного податку четвертої групи. До 1 січня 2019 р. – платники єдиного податку ІІ і ІІІ груп з торговельною площею понад 20 кв. метрів, які здійснюють господарську діяльність у населених пунктах, що мають статус міста. До 1 липня 2019 р. – платники єдиного податку ІІ і ІІІ груп з торговельною площею до 20 кв. метрів, які здійснюють господарську діяльність у населених пунктах, що мають статус міста, та суб’єкти господарювання – платники єдиного податку ІІ та ІІІ груп, які здійснюють господарську діяльність у населених пунктах, що не мають статусу міста. До 1 січня 2020 р. – суб’єкти господарювання – платники єдиного податку І групи.