В Чуйківці затримали порушника державного кордону

Учора в Ямпільському районі оперативні співробітники Держприкордонслужби України затримали порушника державного кордону України.

Прикордонний патруль, до складу якого увійшли оперативники, на околиці н.п. Чуйківка, що неподалік від держрубежу, затримав громадянина України. Чоловік слідував у напрямку українсько-російського кордону та мав на меті незаконного його перетнути поза встановленими пунктами пропуску.

У ході проведення відповідних перевірочних заходів чоловік пояснив, що він мав намір потрапити на територію Росії з метою працевлаштування. Крім цього правоохоронці встановили, що затриманий був двічі засудженим та відбував покарання за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 185 (крадіжка) та ст. 186 (грабіж) КК України, а також неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності.

Наразі за спробу незаконного перетинання державного кордону України рішенням Ямпільського районного суду Сумської області на 40-річного правопорушника накладене адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту строком на 5 діб.

1 thought on “В Чуйківці затримали порушника державного кордону

Comments are closed.