Заступник голови обласної ради бачить лише 5 районів на Сумщині

Саме така кількість районів була б найбільш оптимальною дня Сумської області.

Таку думку під час обговорення у Сумському підрозділі Центру розвитку місцевого самоврядування висловила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко. Про це повідомляє СпецКор.

Плюс або мінус, але близько 5 районів по новому адміністративно-територіальному устрою я б бачила у нашій області. Це моя думка і я б не хотіла її змінювати. Не знаю як до цього віднесеться Міністерство охорони здоров’я (це якщо говорити про госпітальні округи), Кабінет Міністрів, що ми будемо робити з адміністративно-територіальним устроєм, але до виборів ми матимемо картину, до чого ми рухаємся і що ми маємо наразі, – зазначила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

На думку заступника голови Сумської облради, 2018 рік для Сумської області буде складним. Доведеться багато попрацювати, аби в результаті мати позитивні здобутки.

Перші громади створені на Сумщині були невеликі. Через рік ці малі громади будуть укрупнюватися і наша мета не допустити помилок, які зробили у попередні роки. Новоствореним громадам, я б радила дивитися на перспективу і працювати. А головам громад хочеться побажати більше бути господарями своїх територій, а не політичними фігурами. Якщо менше буде політики, а більше роботи, тоді громада буде розвиватися, – вважає Тетяна Головко.

1 thought on “Заступник голови обласної ради бачить лише 5 районів на Сумщині

  1. Громади які створені за вказівкою Київа,красиві слова. Влади начхати на думку людей,та й з депутатів обраних небайдужі-попробуй вислови свою думку заклюють.Територіальна реформа ще з листопада 2015 року задіяна і це не новина,що будуть ліквидовувати райони щоб не розтрачувати кошти держбюджета на утриманні адміністраціі. Сміливості не вистачає признати цей факт,а придеться і нічого не поробиш.Будьмо!

Comments are closed.