За тиждень ямпільчани почали більше хворіти на ГРВІ

Протягом тижня температура трималася близько 0 градусів. Таку погоду називають найсприятливішою для вірусів.

Про це Ямпіль.INFO повідомила завідувач Ямпільським районним лабораторним відділенням Шосткинського міськрайонного відділу ДУ „Сумський обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров´я України Камчатна Г.П.

Наразі в районі захворюваність на ГРВІ перебуває на рівні, характерному для цього періоду року.

Проте за 5-й тиждень 2018 року зареєстровано зростання захворюваності на 68,4%, якщо порівнювати з попереднім тижнем поточного року. Зростання відбулося за рахунок дітей, школярів, рівень захворюваності яких зріс на 50%.

В Свеській спеціалізованій школі І-ІІІст. №1 на 31.01.18р. захворіло більше 27% учнів. Потому в даному закладі призупинений навчальний процес до 04.02.2018р. включно.

Згідно рішення районної комісії з питань ТЕБіНС Ямпільської РДА: якщо на грип або ГРВІ захворіє понад 20% учнів, то керівники навчально-виховних закладів мають право прийняти рішення про повне або покласове призупинення навчального процесу (закрити заклади на карантин).

З метою упередження захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип, на виконання Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» необхідне проведення елементарних санітарно-епідемічних заходів:

1) Усім керівникам закладів, підприємств і організацій, не залежно від форм власності, забезпечити дотримання нормативних показників температури повітря у приміщеннях, кабінетах і учбових кімнатах.

2) Посилити дезінфекційний режим у приміщеннях;

3) Проводити регулярне наскрізне провітрювання кімнат;

4) Не допускати до відвідування закладу дітей, осіб із ознаками інфекційного захворювання;

5) Обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів у закритих приміщеннях, перебування в громадському транспорті;

6) Уникати великого скупчення людей.