«Укртеплу Суми» не дозволили підняти тарифи в Ямполі

Підприємство, яке надає послуги опалення Ямпільській центральній районній лікарні, звернулось до виконкому селищної ради з вимогою погодити нові тарифи.

Розглянувши звернення ТОВ «Укртепло Суми», виконком вирішив його відхилити, так як у заяві не зазначені об’єкти, яким підприємство надає послуги.

Як повідомляє система Прозоро, 15 січня між ТОВ «Укртепло Суми» та КЗ «Ямпільська центральна районна лікарня» було укладено договір на постачання теплової енергії на загальну суму 1 мільйон 541 тисяча 534 гривні. При цьому, договір був укладений без конкуренції. 

ЦРЛ пояснює це тим, що договір міг бути укладеним з одним постачальником, за відсутності йому альтернативи. Річ у тім, що раніше лікарню опалювала газова котельня, але на виконання постанови КМУ № 453 від 10 вересня 2014 року «Про стимулювання заміщення природного газу під час виробництва теплової енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів» було залучено інвестора ТОВ «УКРТЕПЛО СУМИ». З цим підприємством було укладено договір оренди нерухомого майна, після чого підприємство за власні кошти провела модернізацію об’єкта нерухомості та установила там 2 котили КОЛВІ 700А. Після цього, було здійснено підключення до існуючої тепломережі та отримано ліцензію на виробництво теплової енергії.

3 thoughts on “«Укртеплу Суми» не дозволили підняти тарифи в Ямполі

  1. шановне панство, це що роблять древесне вугілля? що ж це коється, любі друзі?

  2. диму як від атомної електростанції! згамоніться, шановна громада!!

Comments are closed.