В облдержадміністрації обговорили ямпільські дороги

«Ми в цьому році, зокрема підтримуватимемо Ямпільську ОТГ, де триватиме ремонт доріг, на що будуть акумульовані частково місцеві кошти та гроші від перевиконання митних платежів», – наголосив голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.

Про це повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації

Як повідомив начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Володимир ДУДЧЕНКО, у цьому році передбачено 20 мільйонів гривень митних коштів на дорогу Шостка-Ямпіль. А ще 108 мільйонів гривень – на ремонт доріг у Глухівському, Середино-Будському, Ямпільському районах. Орієнтовно третина коштів припаде саме на Ямпільщину.

«Крім цього, за рахунок коштів державного дорожнього фонду у цьому році ми плануємо використати кошти в сумі 4 мільйони 200 тисяч гривень на дорогу Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичі, – говорив він. – А на Дружбівську ОТГ передбачаємо по 1 мільйону 50 тисяч на кожну із двох вулиць у м. Дружбі і 2 мільйони 100 тисяч плануємо використати на дорогу Дружба – Чуйківка».

За словами голови Ямпільської райдержадміністрації Ірини ПАНЧЕНКО, з районного бюджету на ремонт доріг уже заплановано 700 тисяч на цей рік. Крім того, місцеві ради запланували на дороги своє фінансування згальною сумою більше мільйона гривень.

«Я думаю, за умов перевиконання бюджетів ці цифри ще переглядатимуться, і фінансування може збільшитися. Адже це основне питання, яке потребує негайного вирішення в нашому районі», – наголосила вона. 

5 thoughts on “В облдержадміністрації обговорили ямпільські дороги

  1. А що, у Ямполі вже створено ОТГ? І хто голова об’єднаної територіальної громади?

  2. 20 міліонів на Шостка – Ямпіль, а підрядчик хто?, знову той що в Свісі, це ж гроші на вітер. н
    Нехай буде дорожче але з гарантією що дорога служитеме людям. Показуха нам непотрібна!

  3. посміхайтесь щиро і завжди) і дороги сами знайдуть кошти на свій ремонт) всіх із святом!!! із 8 березня, любі жінки!!!

  4. Дорога вся высыпалась уже до Свессы,половину наверное украли в администрации…Очень жаль …,а какие фото были…Дорога Деркача…

Comments are closed.