Дружбівська ОТГ поліпшує інфраструктуру

Про це під час апаратної наради повідомив очільнику області Миколі КЛОЧКУ Дружбівський міський голова Євген ХАРИТОНОВ

Повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації

За його словами у 2017 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевого бюджету здійснено нове будівництво системи водопостачання (водогону) в селі Чуйківка (понад 400 тисяч гривень), капітально відремонтовано дорогу по вулиці Кожедуба, перехрестя вулиць Кожедуба, Шкільна, С. Гнібеди та М. Шарапова в місті Дружба (майже 300 тисяч гривень). Також здійснено капітальний ремонт вуличного освітлення на двох вулицях м. Дружба.Усі об’єкти введено в експлуатацію.

Крім того, за державні кошти, що надійшли на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад, та співфінансування з місцевого бюджету капітально відремонтовано теплогенераторну з заміною котла на твердому паливі Дружбівського міського Будинку культури, на що витрачено більше мільйона гривень, здійснено капітальний ремонт зовнішнього освітлення в с. Чуйківка на суму майже 160 тисяч гривень.

«За кошти місцевого бюджету у 2017 році виконано капітальний ремонт даху міського Палацу культури на суму  156 тисяч гривень, реконструкцію дахів багатоквартирних будинків в місті Дружба за майже 1 400 тисяч гривень, капітальний ремонт освітлення в селі Дорошівка, поточний ремонт доріг в місті Дружба, капітальний ремонт частини приміщення опорної школи в Дружбівській ОТГ – зазначив Євген Харитонов. – А ще придбано екскаватор-навантажувач для житлового комунального господарства громади на суму майже 1 мільйон гривень».