Ямпільчани можуть сісти на електропоїзд Фастів-Зернове за допомогою електронного квитка

Квитки на електропоїзди 813/814 Фастів-Зернове/Зернове – Фастів тепер можна купувати через інтернет без обов’язкового обміну у залізничних касах

ПАТ «Укрзалізниця» дослухалась до звернення депутатів Ямпільської районної ради та депутатського запиту депутата Сумської обласної ради Лілії Ричкіної і обладнала ці регіональні електропоїзди сканерами для зчитування електронних квитків.

Це означає, що тепер мешканці Ямполя, що сідають на «київську електричку» на залізничній зупинці «Івотка», яка не має власної залізничної каси, більше не вимушені винаймати таксі і їхати на станцію Янпіль за 6 км, чи на станцію Хутір Михайлівський за 18 км, щоб обміняти електронний квиток на звичайний. З 7 лютого провідники зобов’язані прийняти від них електронний квиток, який роздрукований прямо з сайту Укрзалізниці.

Першою проблему ямпільських пасажирів у своєму зверненні до Губернатора і керівника Укрзалізниці підняла депутат обласної рад Лілія Ричкіна.  «З введенням електронних квитків, які можна придбати через мережу Інтернет, ямпільчанам придбати квиток не стало легше. Адже головні потяги, які зупиняються на зупинці «Івотка» – електропотяги №813/814Зернове – Київ/Київ – Зернове не оснащені обладнанням для прийняття електронних квитків. Тож, після покупки їх в Інтернеті, електронні квитки доводиться обмінювати в касі. Іншими словами, знову брати таксі і їхати на станції «Янпіль» чи «Хутір Михайлівський», – зазначила депутат, вимагаючи від чиновників обладнати ці регіональні електропоїзди сканерами для зчитування електронних квитків, або відновити роботу залізничної каси на зупинці «Івотка».

З аналогічним зверненням до Укрзалізниці на прикінці минулого року звернулись і депутати Ямпільської районної ради.  «Великою проблемою для мешканців Ямполя є відсутність залізничної каси на території селища. Каса на залізничній платформі «Івотка» була закрита в 2012 році, а каса на станції «Янпіль» працює тільки декілька годин на добу, до того ж, графік її роботи постійно змінюється. Це при тому, що станція «Янпіль» знаходиться за 6 км від селища і мешканці Ямполя вимушені добиратися до неї автобусом або таксі.», – зазначалось у зверненні ямпільських депутатів.

Боротьба за впровадження електронних квитків була тривалою. Спочатку заступник директора регіональної філії з рухомого складу і матеріально – технічного постачання О. Миклащук та начальник служби приміських пасажирських перевезень Д. Копера прислали офіційну відповідь, що «згідно з існуючою технологію придбання проїзних документів через мережу «Інтернет» на регіональні електропоїзди здійснюються по бланкам – замовлень, які роздруковуються в касах вокзалів та станцій. Оснащення регіональних електропоїздів мобільними терміналами контролю документів для зчитування для зчитування електронних проїзних документів на даний час не передбачено». Але напередодні в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов заявив, що з 7 лютого через Інтернет можна придбати квитки на регіональні поїзди 813/814 Фастів-Зернове/Зернове-Фастів з оформленням електронного проїзного документа. Їх не потрібно обмінювати у залізничних касах на звичайні.

1 thought on “Ямпільчани можуть сісти на електропоїзд Фастів-Зернове за допомогою електронного квитка

  1. Нарешті! Рішення правильне, але прийняте з дуже великим запізненням- вже давно ямпільчани можуть сісти на цей електропоізд і без квитка)

Comments are closed.