Вже понад двадцять ямпільчан долучились до проекту «Ямпіль і ямпільчани»

Протягом шести місяців на шпальтах газети «Голос часу» триває спеціальний проект «Ямпіль і ямпільчани»

Це серія цікавих інтерв’ю з звичайними людьми, які живуть та працюють поруч з нами. За цей час до проекту вже долучилось 22 людини, які радо поділились з читачами не лише розповідями про себе, а і своїми ідеями та прагненнями.

До речі, проект буде продовжуватись. Тож, чекайте нові інтерв’ю з цікавими особистостями на сторінках «Голос часу».

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

5 thoughts on “Вже понад двадцять ямпільчан долучились до проекту «Ямпіль і ямпільчани»

  1. У лікаря невдалий девіз. Абсолютно з ним не згоден. Як можна експерементувати на дітях? Всім відомо, що у вакцині знаходяться напівживі віруси. Для чого дитині штучно викликати хворобу? І що, ті хто привиті не хворіють? В організмі дитини є імунітет, який потрібно підтримувати вітамінами, свіжим повітрям, збалансованим харчуванням, а не знищувати його хімічними вакцинами, у яких доречі є побічні ефекти.

    1. давно пора вводить уголовную ответственность подобным персоналиям. ряд болезней побеждено вакцинами, а потом такие умники ходят и говорят да на кой они нам нужны, че?? какой иммунитет у них есть:??? вы еще скажите что от гриппа есть иммунитет)))) его нет! он приобретается после заболевания! но грипп то пережить вполне реально! а как пережить дифтерию без привывки??? бактерии дифтерии выделяют мощнейший токсин, какой тут иммунитет вы о чем???? боже что творится в стране! средневековье!

    2. Почитайте, будь ласка, інструкцію до вітамінів, та й до будь-яких ліків, там побічних ефектів на цілу сторінку! У вас коли голова болить, то ви свіжим повітрям лікуєтесь? Нікого не засуджую, не захищаю, але вакцинація потрібна! І тільки в нашій нецивілізованій країні не піклуються про здоров’я і не приділяють належної уваги профілактиці!!!!

  2. чому це юлія не в центрі? чому не має її окремого фото? шановна громада, що за недоліки?

  3. Я иногда приезжаю в свой Ямполь,свой потому, что я здесь родился и прошло мое здесь незабываемое детство.Я приезжаю и говорю всегда ,, Привет мой Ямполь!,,Я всматриваюсь в улицы ,в дома ,в лица ,как мне здесь уютно и радость переполняет меня ,ведь я на Родине.Тут мои родные ,тут мои друзья,Друзья детства-ведь это-же настоящие ДРУЗЬЯ.Приеду на Масленицу.

Comments are closed.