Хокейний клуб «Дружба» провів чергові матчі у чемпіонаті.

Два останні матчі наші хокеїсти проводили на виїзді. У суботу грали у Білопіллі, де, не дивлячись на складні погодні умови: плюсову температура та сніг, перемогли з рахунком 4:2. У дружбівчан відзначились В.Длугаш та тричі Г.Латиш.

Значно складніше склалася гра для ХК «Дружба» сьогодні. Матч проходив в Конотопі і місцеві хокеїсти відразу заволоділи ініціативою і першими відкрили рахунок. Та два точні кидки Юрія Чарова вивели дружбівчан вперед. Але неузгоджена гра в захисті на останніх хвилинах матчу привели до голу в наші ворота. Тож, основний час  завершився з рахунком 2:2. Овертайм теж не виявив переможця. В серії булітів влучнішими були конотопчани – 3:2 на користь господарів майданчика.

Не дивлячись на останню поразку, в турнірній таблиці лідирує ХК «Дружба» з 16 набраними очками, на другому місці ХК «Конотоп» з 7 очками і однією пропущеною грою, трійку лідерів замикає ХК «Суми» в активі якого 6 очок і 2 пропущені гри.

У наступну суботу ХК «Дружба» буде грати на виїзді з ХК «Шостка», а в вихідні прийматиме у себе вдома ХК «Суми».

error: Content is protected !!