25 років тому. В Ямполі вирішили розбити сквер «за Універмагом»

Про це писав тодішній голова виконкому Ямпільської селищної ради народних депутатів А. Рябикін у своїй статті «Тут буде чудо сквер» в №30 газети «Голос часу» від 20 квітня 1993 року

«Нещодавно під час спільної зустрічі, керівники установ, колгоспу і радгоспу, підприємств, що знаходяться на території Ямпільської селищної ради народних депутатів, вирішили разом спорудити за Універмагом сквер.

Проект, який склав головний архітектор району передбачає фонтан, художню огорожу, бесідки. Коротше – багато такого, що вимагає і хороших матеріалів і майстрів справи, а значить – коштів.

Не хлібом єдиним живе людина. Навіть у наш час, загального нігілізму і попрання всіх без виключення культурних цінностей.

Робітники радгоспу «Куйбишевський» візьмуться за впорядкування зеленого газону, «агробудівці» спорудять фонтан, колективне сільськогосподарське підприємство «Україна» відповідатиме за водовід, робітники механічного заводу взяли зобов’язання виготовити, так званий, скляний струмінь. Роботи дуже багато і вистачить всім. Грошей у бюджеті селищної ради нема. Отже, всі сподівання тепер на те, що всі керівники дотримаються даного слова. І чудо-сквер таки буятиме у центрі Ямполя».

А про те, що насправді вийшло з цього чудового задуму ми напишемо найближчим часом…     

1 thought on “25 років тому. В Ямполі вирішили розбити сквер «за Універмагом»

  1. Навіть в часи розрухи девяностих спромоглися встановити фонтан. А що заважає нинішній селищній владі встановити новий символ Ямполя- фонтан? І місце є- центральна площа. Навіть Ленін місцем поступився) І водою не обділені. І відеоспостереження є, що гарантуватиме захист від хуліганів. Створіть нарешті для ямпільчан та гостей райцентру символ, який буде радувати очі наших людей. Покажіть майбутньому поколінню приклад любові до свого селища. Перший крок в цьому напрямку зроблено- це стела “Я люблю Ямпіль”. А фонтан, ну просто проситься на площу.

Comments are closed.