25 років тому. В чемпіонаті області Ямпільщину представляли чотири футбольні команди

Про це писав суддя першої категорії з футболу (м. Шостка) В. Гончаревський у своїй статті «Так тримати, ямпільчани» в №67 газети «Голос часу» від 3 вересня 1993 року

«Футбол у всьому світі – спорт номер один. Не є винятком і Ямпільщина. В чемпіонаті області беруть участь чотири команди: «Рафінадник» (м. Дружба), «Авангард» (смт Свеса), обидві команди першої групи та «Колос» (Воздвиженське) і «Факел» (смт Ямпіль). Не багато районних центрів можуть похвалитись таким представництвом. Навіть такі міста, як Шостка, Конотоп, Кролевець, Путивль, Білопілля, Глухів, де мають лише по одній – дві команди, а деякі не мають жодної, хоча стадіони і спортивна база набагато кращі за ямпільські.

В командах Ямпільщини багато грає і молодих гравців, а це говорить про непогану роботу з дітьми тренерів. Крім цих чотирьох команд учасниць першості області, є ще одна, яка бере участь у відкритій першості Шосткинського району – це команда села Паліївки.

Мені, як судді, доводилось не раз обслуговувати матчі за участю команд Ямпільщини і мені подобається гра команд. Непогані і стадіони в Дружбі, Свесі та Воздвиженському. Тільки б трохи довести до ладу роздягальні, щоб була вода і попити, і помитись після гри.

Молодці ямпільчани! Так і далі тримати! Командам побажав би більш стабільного виступу на обласній арені і тоді прийдуть великі перемоги».