Ямпільчанам розповіли про стратегію реформування ПФ

Реалізація Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України забезпечить модернізацію роботи Пенсійного фонду України і його територіальних органів і сприятиме покращенню якості обслуговування громадян у сфері пенсійного забезпечення з наближенням його до європейських стандартів.

Про це заявила головний спеціаліст Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Наталія Ліванчук.

Cтратегія передбачає  забезпечення обслуговування громадян незалежно від місця реєстрації. Крім того, буде можливість отримання пенсійних послуг не тільки на рівні районного центру, а й на рівні громад, на базі агентських пунктів, зокрема банківських установ, поштових підприємств тощо. Загалом планується значно розширити мережу точок доступу до одержання пенсійних послуг, які будуть максимально наближені до місця проживання громадян.

На даний час забезпечено здійснення прийому  громадян спеціалістами управління на базі  Дружбівської ОТГ щочетверга з 9.00 до 13.00 години.

Запроваджується можливість отримання практично всіх послуг дистанційно, у тому числі через веб-портал Пенсійного фонду з використанням електронного цифрового підпису. Таким чином, подати заяву на призначення чи перерахунок пенсії можливо буде фактично не виходячи з дому.

В 2016 -2017 роках пройшла докорінна зміна структури органів Фонду та її оптимізація. Кількість територіальних управлінь скоротилась більше ніж вдвічі, а штатна чисельність працівників зменшилась майже на 20%. При цьому скорочується керівний і адміністративний склад управлінь, а кількість відділів обслуговування громадян залишається незмінною.

Нагадаємо, Пенсійний фонд України планує зовсім відмовитись від територіальних управлінь і замінити їх, так званими, агентськими пунктами.

2 thoughts on “Ямпільчанам розповіли про стратегію реформування ПФ

  1. Мова не йде про ліквідацію територіальних органів Пенсійного фонду. Планується значно розширити мережу точок доступу до одержання пенсійних послуг, які будуть максимально наближені до місця проживання громадян. Агентські пункти обслуговування громадян будуть створені територіальними органами Пенсійного фонду на базі банків, національних операторах поштового зв’язку, які проводять виплату пенсій та виявили бажання виконувати функції агентського пункту. Стратегія модернізації та розвитку Пенсійного фонду України схвалена розпорядженням КМУ від 14.09.2016р. № 672-р, тому всі бажаючи можуть досконало ознайомитись зі Стратегією в мережі інтернет.

Comments are closed.