Обласна рада не підтримала вимогу щодо ремонту ямпільських мостів

Депутати Сумської облради не підтримали запит Лілії Ричкиної щодо ремонту мостів в смт Ямпіль та с. Прудище, а також щодо ремонту дороги біля ямпільської школи №2

За проведення капітального ремонту мосту через річку Студенок (Петушок) по дорозі Т-19-15 КПП “Середина-Буда”- Ямпіль –Береза, капітальний ремонт мосту в с. Прудище Ямпільської селищної ради та капітальний ремонт дорожнього покриття дороги місцевого значення С191813 Ямпіль – Прудище – Папірня (особливо звернувши увагу на ділянку біля Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) проголосували лише 15 з 57 депутатів обласної ради.

-Запит був підготовлений нашою командою на підставі звернень мешканців районного центру, які непокоються про безпеку своїх дітей, які ходять аварійним мостом через Студенок до школи та дитячого садочку. Аналогічна проблема склалась з дорогою біля школи №2, де водії вимушені об’їжджати ями тротуаром вздовж шкільного паркану. Окрім того, отримали звернення від мешканців села Прудище, де стічними водами розмило міст. Так, як всі ці об’єкти з 1 січня перейшли на баланс управління інфраструктури ОДА, ми вирішили звернутись до Губернатора, розраховуючи на підтримку обласного депутатського корпусу, – розповідає депутат Ямпільської районної ради Олександр Соломко.

– Таким голосуванням депутати обласної ради зганьбили себе перед мешканцями Ямпільського району, – зазначила Лілія Ричкіна. –Вони продемонстрували зневагу до проблем пересічних людей. В понеділок оприлюднять протоколи голосування і ми дізнаємось, хто так цинічно наплював на ямпільчан.

Незважаючи на провалене голосування, питання ремонту ямпільських мостів і дороги біля місцевої школи №2 не знімається з порядку денного. Ці об’єкти перебувають вкрай незадовільному стані.

Особливе занепокоєння викликають мости, які можуть не витримати весняного паводку. Тож, якщо терміново не провести ремонтні роботи, ця селищна інфраструктура може бути знищена, а на її відновлення знадобляться мільйони гривень.  

00003

0002

00001

1 thought on “Обласна рада не підтримала вимогу щодо ремонту ямпільських мостів

  1. В газеті “Порадниця” розповсюджують інформаційний бюлетень народного депутата Андрія Деркача “Звіт депутата 2017 рік” громадська приймальня смт Ямпіль, б-р Ювілейний,3 моб. 096-968-88-23 Колоша Катерина Григорівна. Перед виборами є шанс зробити ремонт, разом додаємо зусиль.

Comments are closed.