Школи відновлять роботу в понеділок
Завдяки стабілізації ситуації з газопостачанням, з 5 березня всі навчальні та дошкільні заклади України працюватимуть в звичайному режимі

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

«Наразі проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі», – повідомляється на сайті МОН України.

Відповідне рішення прийняв Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 3 березня 2018 року.

“Беручи до уваги рішення Кризового комітету, Міносвіти направило відповідного листа-роз’яснення всім вузам, а також місцевим органам самоврядування, у сфері управління яких перебувають інші навчальні заклади”, – йдеться у повідомленні.

У листі також зазначається, що виняток можуть становити ті заклади, які не працюють з причин, що не відносяться до газопостачання. Наприклад, такою причиною може бути карантин або інші обставини.

“Також звертаємо вашу увагу, що безпосереднє рішення про зупинення або відновлення роботи вищих навчальних закладів приймає сам заклад в межах своєї автономії. Відповідні рішення також повинні прийняти і органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші навчальні заклади”, – додали в Міносвіти.

Нагадаємо, причиною таких заходів стала кризова ситуація у країні. Через зниження тиску в ГТС з боку Росії, в Україні з’явився дисбаланс газу, приблизно 15-20 млн “кубів”. Тому кризовий штаб запропонував генеруючим компаніям тимчасово перейти на мазут та зменшити усім містам споживання палива на 10%.

2 thoughts on “Школи відновлять роботу в понеділок

  1. Цирк на дроті! Йдіть, дітки, в холодну школу, а батьки поповнять каси аптек. Без мату цю ситуацію коментувати не можу!

Comments are closed.