Демографічна криза: на Ямпільщині скорочується населення

За минулий рік на території району народилось 169 дітей. В той же період померло 456 людей

Такі данні Ямпіль.INFO надали в обласному управлінні статистики

Станом на 1 січня 2018 р., за оцінкою, чисельність наявного населення Ямпільського району складала 23,3 тис. осіб.

7 thoughts on “Демографічна криза: на Ямпільщині скорочується населення

  1. яка народжуваність люди доживають свій вік а молодь тікає звідци бо навіть кафе нема посидіти ))))

    1. От було б кафе і народжували б частіше) Після “посиденьок”) А якщо серйозно, то адекватні люди не хочуть, бояться народжувати багато дітей, бо це величезна відповідальність.

  2. Я вже три роки веду переговори з населенням, службою сім’ї та молоді адміністрації, службою зайнятості про всиновлення дітей з дитячих будинків, роботи не було і не буде. Люди бояться труднощів, бо будь яке оформлення- треба пройти “сім коло ада”. Грантами не беруться займатись,дати заявку,зайти на сайт Глухівської міської ради,там зрозуміло написано. У всіх чиновників є службові комп’ютери і за Інтернет зі свого кошика не сплачують, тільки творчого підходу не має.

    1. А ви думаєте, що дитячі будинки переповнені дітьми? То я вам скажу, що НІ! Дітки є, але в основному з цілим букетом хвороб, взявши таку особливу дитину в наш район – майже неможливо розвивати її, лікувати чи реабілітувати через брак спеціальних закладів, шкіл тощо.

  3. Работы нет а соответственно денег на содержание детей . Вот главная проблема для молодежи .

    1. Цілком з Вами згоден,та по собі знаю, вже 14 років як моя мати осліпла, 11 років член Конотопського відділення Всеукраїнського товариства сліпих, громадська організація “Турбота” м. Шостка це діти з ДЦП спілкуюсь з різними верстами населення, як керівнику громадської організації осіб з інвалідністю і знаю особисто в рішеннях злободенних потреб.А молоді важко, та я жив у інший час і з 13 років здійснював допомогу літнім особам. Зараз мій графік розклад на 2 місяці наперед, реабілітованих заходів поза межами нашого району.

Comments are closed.