В Ямполі придбають 29 загальнобудинкових лічильників води

Саме стільки багатоквартирних будинків селища підключені до системи централізованого водопостачання

Про це інформує офіційний сайт селищної ради

-Відповідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який вступив у дію 02.08.2017 року, необхідно до кінця 2018 року придбати і установити у житлових багатоповерхових будинках прилади обліку води. На балансі Ямпільської селищної ради у комунальній власності перебуває 30 багатоповерхових житлових будинків, в одному – відсутнє централізоване водопостачання. На 27 сесії 7 скликання  16 лютого 2018 року депутатами було  прийняте рішення про виділення  коштів на придбання лічильників на воду в сумі 47 000 грн. За цінами 2017 року цієї суми вистачало б на зазначені лічильники, а  зараз вистачило лише на 27. Недостатню кількість коштів на придбання  решти приладів обліку води та їх установку плануємо передбачити під час внесення змін до бюджету, – вказано у повідомленні.

4 thoughts on “В Ямполі придбають 29 загальнобудинкових лічильників води

 1. Розділ II
  ОСНАЩЕННЯ ВУЗЛАМИ ОБЛІКУ БУДІВЕЛЬ І ПРИМІЩЕНЬ

  Стаття 3. Оснащення будівель вузлами комерційного обліку7. Власник (співвласники) будівлі, яка на день набрання чинності цим Законом була приєднана до зовнішніх інженерних мереж або яка приєднується до зовнішніх інженерних мереж, має право самостійно обладнати таку будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку.
  8. Органи місцевого самоврядування згідно із затвердженими відповідно до законодавства програмами можуть приймати рішення про виділення коштів з місцевого бюджету на оснащення вузлами комерційного обліку будівель, які на день набрання чинності цим Законом були приєднані до зовнішніх інженерних мереж, а також на забезпечення охорони вузлів комерційного обліку.

  Объясните, где написано обязаны поставить? В Ямполе и так практически у всех индивидуальные счетчики. За счет жителей сначала хотят поставить счетчики, а потом заставят оплачивать бесхозяйственность и все протечки Водолея. Уверена в квитанции появится строчка за полив клумб и мойку подъездов.

 2. Може не зовсім в тему. А чому селищна рада не вирішила питання проведення водопостачання до будинку якій знаходиться на іі балансі? В 21 столітті, в районному центрі цілий будинок знаходиться без централізованого водопостачання. Що за дискрімінація?

 3. Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання
  Верховна Рада України; Закон від 22.06.2017 № 2119-VIII
  Перечитайте еще раз…

  некоторым проще оплачивать норму расхода на одного человека, а проживает намного больше… Если не в доме после счетчика протечка как смогут ее заставить оплатить? По РЕСу счетчики стоят по газу тоже ранее заговорили про установку счетчиков на доме… вот дошло и до тепло- водоснабжения…
  Вот вы говорите за счет жителей… да можно было эти расходы “включить за счет жителей”, но их в итоге ставят не за ваш счет…

Comments are closed.