Свеський держлісгосп придбав автомобіль за 800 тисяч гривень

ДП Свеський лісгосп (смт Свеса Ямпільського району Сумської області) 6 березня замовило ТОВ «Богдан-авто Житомир» легковий автомобіль за 805 тис грн. 

Інформацію про це оприлюднив портал “Наші гроші”

Фірма поставить кросовер Hyundai Tucson у комплектації Тop AT. Автомобіль матиме бензиновий двигун 2.0, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль, підігрів передніх та задніх сидінь, задній та передній парктроник, магнітолу PA 3.0 A-R (3,8 “LCD-екран + RDS-радіо + CD / MP3), 6 динаміків, мультимедійний комплекс з 8 “LCD монітором, навігаційну систему, шкіряну оббивку сидінь.

Hyundai Tucson у комплектації Тop AT на ринку продають за 783 тис грн. У базовій комплектації автомобіль коштує 612 тис грн.

Замовлення «Богдан-авто Житомир» отримав без конкуренції. Очікувана ціна склала 805 тис грн. Тобто фірма не зменшувала ціну.

8 thoughts on “Свеський держлісгосп придбав автомобіль за 800 тисяч гривень

  1. Що значить ну і що? Самий депресивний район в області з розбитими дорогами, знищеними підприємствами. А Авто буде куплене за рахунок народного багатства- лісу. Що ж тут правильного? Живемо в тотальній корупціі і вважаємо що це нормально?

  2. Если прибыльное предприятие и честно заработаны деньги – почему бы не улучшить условия труда и выглядеть престижно? А не возить деньги наверх и ездить на разбитом корыте?

  3. “Держи ,держи вора!Поймать его пора!!!А всем известно,что не пойманный ,не вор!!!)))

Comments are closed.