Депутати ініціюють встановлення автобусної зупинки в центрі Свеси

Із таким проханням до депутата Свеської селищної ради Максима Ковальова та депутата Ямпільської районної ради Олександра Соломка звернулись місцеві жителі.

Селище не має власної автостанції. Люди вимушені чекати автобусів у зупинках громадського транспорту, а часто і взагалі просто неба, бо таких зупинок не вистачає. До того ж, це стосується не лише віддалених вулиць, а й центральної частини Свеси.

Десятки людей щоденно сідають на автобуси на вулиці Грушевського, але пасажири скаржаться: автобусна зупинка розташована тільки з іншої сторони дороги. Тож, велика кількість людей чекає транспорт і в сніг, і в дощ. На встановленні зупинки на цьому місці й наполягають свесяни.

– Звичайно, ми підтримуємо вимогу людей, – каже депутат селищної ради Максим Ковальов. – Я сам тривалий час жив у будинку поряд. Часто сідав тут на автобуси, а тому не з чуток знаю, що зупинка вкрай потрібна. Ми відразу розпочали перемовини з селищною владою і з приватним підприємцем Олександром Ключище, який готовий виготовити гарну ковану зупинку для рідного селища зі значною знижкою – всього за 12 тисяч гривень. Відразу ж ми звернулися до депутата Сумської обласної ради Лілії Ричкіної, яка також опікується проблемами мешканців Ямпільщини, і домовились, що вона виділить 10 тисяч гривень на встановлення зупинки. Решту 2 тисячі гривень будемо шукати разом, запрошуючи до співпраці всіх патріотів селища.

– Наше спільне завдання створити комфортні умови для перебування пасажирів, – додає депутат районної ради Олександр Соломко. – Окрім того, оскільки це в’їзд в населений пункт і його обличчя, то ми повинні виготовити гарну зупинку, бажано з символікою Свеси.  Я дуже вдячний Лілії В’ячеславівні, яка в чергове підтримала нашу ініціативу. Зараз ми просимо місцеву владу якнайшвидше підготувати документи, які потрібні для виділення коштів. Дуже важливо це зробити в найкоротші терміни.

1 thought on “Депутати ініціюють встановлення автобусної зупинки в центрі Свеси

  1. Гарна справа. Шановний Олександр Соломко! Підніміть, будь-ласка, також питання перед Ямпільською селищною радою, щодо встановлення автобусних зупинок по вул. Соборна, біля магазина “Аврора”, та по вул. Бондарівка, біля дит. садка. Бо там постійно є пасажири, десятиліттями там зупиняються автобуси, а люди мокнуть і мерзнуть. Для селищноі ради це не великі кошти, а для людей турбота і піклування.

Comments are closed.