У Ямполі покупець у буханці хліба знайшов справжнє шило. Як виявилося – його знахідка не перша, до нього в хлібі знаходили різного роду канцелярські вироби, особливо часто траплялись скріпки. Всі ми звикли до подібних сюжетів на телебаченні, але той факт, що цей хліб виробили в нашому районі (у місті Дружба) і потім продавали в наших магазинах викликав шок у покупців. Адже багато з них надають перевагу саме хлібу виробленому на цій пекарні, бо він швидше потрапляє в магазини, окрім того багато хто купує його з патріотичних міркувань – для підтримки місцевого виробника.

Дана знахідка викликала бурхливе обговорення в суспільстві, ще раз підняла питання поваги виробника до споживача. Очевидно, що в даній ситуації слід ретельно розібратись компетентним органам, щоб подібні випадки більше не повторились, адже мова йде про найголовніше – здоров’я людей, які щоденно купували даний хліб і навіть не здогадувались в яких умовах його виробляють.


Наразі, покупець передав свою покупку нашому виданню, його мета в тому, щоб про цей випадок дізнались люди і зробили свої висновки, а головне щоб такі висновки зробив виробник і привів своє виробництво у відповідність до санітарних норм.

2 thoughts on “Хліб для любителів гостренького

Comments are closed.

error: Content is protected !!