В Ямполі розмило міст

Автомобільний міст через річку Студенок не витримує весняного паводку

Талі води, які стікають сюди з усього населеного пункту, повністю розмили пішохідну частину споруди. Люди вимушені обходити перешкоду проїжджою частиною, нарікаючи себе на небезпеку.

Нагадаємо, на початку березня депутат Сумської обласної ради Лілія Ричкіна зачитала на сесії облради депутатський запит до Губернатора з приводу негайного ремонту цієї споруди та мосту в с. Прудище, але інші народні обранці відмовились підтримати запит. Тож, команді депутата довелось направити звернення до очільника області у індивідуальному порядку.  

я1

я2 (6)

12 thoughts on “В Ямполі розмило міст

  1. Треба було б все ж таки побувати тобі на Майдані, може б розуму добавилось.

  2. А яке відношення має Майдан до ямпільських тротуарів? У нас в селищній раді ті ж самі люди, що були і до Майдана. На відрізку від мосту і до верху суцільна грязюка, напівзруйновані будівлі, які руйнуються багато років.

    1. А те відношення що уряди Яценюка-Гройсмана переклали обов”язок ремонтувати мости з УкрАвтоДору та Мостобуду на місцеві ради. У випадку мосту через Студенок на Сумську ОДА. Скачіть далі. За лісовози розмова окрема.

      1. А чому при Януковичі не відремонтували цю ділянку? 10 років ходжу там щодня і нічого не міняється!

  3. Колись на мосту були зливні труби но їх заасфальтували ) а зливи бокові не поробили все через задне місце.

  4. Правильно уряд і зробив. Бо Укравтодор дороги не вмів ремонтувати, тільки дірки латав і то не скрізь, і неякісно. Подивіться яку дорогу зробили на Ботанічній, на Ювілейному за рахунок місцевих рад. Не дірки залатали, а зробили нове покриття. Укравтодор за 20 років нічого подібного не зробив. Бо у вашого Яника було інше завдання-будувати вертольотні майданчики.

Comments are closed.