Арт – об’єкт з зображенням Ямполя виставили в столиці 

Великодній зайчик ямпільської художниці Алевтини Філон візьме участь у традиційному фестивалі писанок, який щороку проходить на Софіївській площі столиці до Великодня 

Річ у тім, що окрім звичних гігантських писанок, цього року на гостей фестивалю чекатиме сюрприз – нові арт-об’єкти у формі зайчиків. При цьому, якщо писанки виконані у традиційному народному стилі з використанням орнаментів та візерунків, то зайчиків художники могли оформити у авторському стилі. 

До речі, на фестиваль запрошували далеко не всіх бажаючих майстрів. Для того, щоб отримати право виставити свою композицію, художникам довелось проходити жорсткий конкурсний відбір. Тож, лише найкращі отримали макети для розпису. 

Наша землячка Алевтина Філон, яка тривалий час проживає в Шостці, зобразила на своєму Великодньому зайчику свої рідні населені пункти – з одного боку Ямпіль, а з іншого Шостку. Є на арт – об’єкті і зображення невеликої частинки села Білиці – рідна хата, де народилась художниця. 

-Я вважаю, що це важлива сходинка у моєму житті, – розповідає Алевтина. – Дуже хочеться, що коли мого великоднього зайчика виставлять на Софіївській площі, то його побачили ямпільчани, які отримають задоволення, патріотичні спогади про рідне селище. 

«Ямпільська» сторона Великоднього зайчика містить зображення Спасо-Преображенського храму, добре знайомої ямпільчанам водонапірної башти і нового символу нашого селища – конструкції «Я люблю Ямпіль». Тож, ямпільчанам, які прогулюватимуться Софіївською площею, дійсно буде на що подивитись.

00

01

002

03

4 thoughts on “Арт – об’єкт з зображенням Ямполя виставили в столиці 

Comments are closed.