27 років тому. В Ямпіль прийшла весна і в селищі заговорили про проблеми благоустрою

«Спиною до весни. І не тільки до неї…» стаття під такою назвою вийшла в світ 4 квітня 1991 року  в сорок першому номері газети «Голос часу».

До вашої уваги фоторепортаж з ямпільських вулиць, яким був проілюстрований матеріал. Навіть на цих знімках, які зберіглись у дуже поганій якості, добре видно, як наше селище змінилось за ці 27 років.

«Перший весняний місяць канув у воду. На календарі квітень. Яка чудова назва! Невже ж саме від цієї назви настала байдужість у ямпільчан, бо майже ніхто не думає вмити селище від бруду. Куди не кинь оком – скрізь сміття, залишки бур’янів минулого року, металобрухт, папір… Хіба все перерахуєш!

До парку бойової Слави не підійти. Його вже давно атакували птахи. І тепер потрібно мати неабиякий характер, щоб ризикнути і пройти його алеями, не отримавши пташиної відмітини. Правда, і до селищної Ради теж без розвідки не добратися. А виною все вони, оті чорнокрилі, з велетенськими носами.

Цікаво, з якої потреби з’явилися розбаюрений шлях у парку, чи смітник у провулку Боженка? А чи довго стоятиме цей «безгоспний» ларьок і «прикрашатиме» площу Леніна? А що робиться біля особистих будівель громадян?

Подивіться уважно. З кожного знімку на вас дивиться байдужість.

Фото М. Фітіщенка»

 

01

02

03

04

05

06

4 thoughts on “27 років тому. В Ямпіль прийшла весна і в селищі заговорили про проблеми благоустрою

  1. А натовп людей- це черга за хлібом. Часи голодного СРСР.

    1. Да, но вы забыли сказать, что брали хозяйству по 5 -10 буханок….

Comments are closed.