На Ямпільщині вже горить суха трава

Зі сходом снігу в районі розпочався пожежонебезпечний період, який в цьому році триватиме приблизно два тижні

-В суботу, 7 квітня, співробітники Державної пожежно – рятувальної частини №10 виїхали на перше займання сухої трави, яке сталось на околиці міста Дружба, – розповідає Ямпіль.INFO головний інспектор Ямпільського районного сектору Управління ДСНС України в Сумській області Євген Кривоніс. – До пожежі, яка розкинулась на площу одного гектару, призвело необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Рятувальники просять мешканців Ямпільського району бути вкрай обережними і утриматись від випалювання сухої рослинності на території своїх господарств

-В цей період суха трава горить дуже інтенсивно, – розповідає Євген Васильович. – Окрім того, в квітні можливі сильні пориви вітру. Тож, існує велика імовірність перекидання вогню на  житлові будинки та господарські споруди. Триватиме пожежонебезпечний період до появи зеленої трави, або десь два тижні.  

У минулому році через спалення сухої рослинності, приватним господарствам району були нанесені величезні матеріальні збитки

-У минулому році перше займання сухої трави було зафіксоване 13 березня, – зазначає  головний інспектор Ямпільського районного сектору Управління ДСНС України в Сумській області. – Загалом через цю причину на території району було зафіксовано 18 пожеж, які призвели до займань житлових будинків, гаражів та інших споруд.

1 thought on “На Ямпільщині вже горить суха трава

Comments are closed.