27 років тому. В Ямполі святкували новосілля мешканці «стоп’ятиквартирного» будинку

Стаття про це була надрукована в сто третьому номері газети «Голос часу» від 27 серпня 1991 року

«Цієї щасливої події давно чекали у багатьох сім’ях трудівників Ямпільського ремонтно – механічного заводу. Аякже – не кожного дня здається в експлуатацію житло. А тут одразу 105 квартир. Саме такий будинок завершили нарешті будівельники ПМК – 72 для заводчан.

І ось всі хвилювання позаду – розподіл проведено, ключі вручено, щасливі їх власники доводять своє житло до ладу, аби на зиму оселитися у нових квартирах. Новоселами стали і будівельники, яким виділено 10 квартир. Це сім’ї мулярів В.Л. Очинського, М.О. Лукавого, штукатурів С.Г. Серго, Т.В. Міненко, інших трудівників.

Назвемо і щасливих заводчан – фрезерувальник О.В. Крекотень, електрик В.П. Бондарєв, намотувальниці М.Ф. Белозьорова і Р.К. Новик, водій М.Ф. Щебетько, слюсарі А.Б. Апенько, Т.А. Баламут, І.І. Опенько та багато інших робітників і інженерно – технічних працівників. Будинок обійшовся заводу більш як у два мільйони карбованців.

В цьому році новоселами в райцентрі стали і 16 сімей працівників птахорадгоспу «Ямпільський». Будинок цей звели будівельники райагробуду.

Л. Ключко,

секретар виконкому селищної ради»