В Привокзальному встановили нову водонапірну башту

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

11 квітня 2018 року в с-щі Привокзальне встановлена водонапірна сталева башта, яка була доставлена ще наприкінці грудня 2017 року. Із-за несприятливих погодних умов та поломки крану, увесь цей час башта пролежала на території ТОВ «Агропромсервіс». Дякувати Богові, що стара аварійна башта  витримала суворе випробування морозом і снігом і вистояла. Нагадаємо, що за виготовлення проекту, придбання і встановлення башти селищна рада сплатила кошти в сумі 300 000 грн. Ще більше 7 000 грн. використали на придбання лічильників, за виконання робіт по встановленню і програмуванню лічильника сплатили 2 389 грн.

Для розміщення необхідного обладнання  поряд з баштою потрібно влаштувати колодязь, в  якому на водопроводі  і спускній трубі встановляться задвижки  з ручним приводом. Для можливості  використання башти при пожежегасінні і відборі проб води на напірно-розводящий трубопровід необхідно ще встановити стояк з двома запірними вентилями та з’єднувальними головками., а нижню частину  опори башти   підсипати землею на висоту 2,45 м.

На черговій сесії селищної ради необхідно виділити кошти на виконання зазначених робіт, адже  без цього башта не зможе виконувати свої функції.  А для мешканців селища Привокзальне нова башта дасть можливість кращого забезпечення водопостачанням, адже вона більша об’ємом, – вказано у повідомленні.