До прибирання Ямполя залучили безробітних

Ямпільська селищна рада залучила на громадські роботи 7 чоловік із центру зайнятості.

Про це повідомляє офіційний сайт ради

«У перший день роботи працівників організували на прибирання кладовища по вул. Травневій: згрібали листя, гілля, зносили все до ям, з яких потім вивеземо сміття на полігон. Знову не допомогли попереджувальні таблички про скидання сміття з могилок у ями, які знаходяться у лісосмузі, тому  працівникам приходилося переносити сміття на мішковині до ями. Решта двірників  працювали над благоустроєм майбутньої зони відпочинку: депутат селищної ради Бондар О.Є. поспилював кущі і похилені сухі клени, нижнє гілля туй, а потім все це  погрузили на машину і вивезли. На території підгребли   опале листя і залишки хмизу, яке вивеземо пізніше. На впорядкованому місці планується створення зони відпочинку – будуть встановлені три ковані лави з урнами і викладено плиткою. А на разі щоденно ведуться роботи з прибирання території  і вивезення сміття», – зазначається у повідомленні.

5 thoughts on “До прибирання Ямполя залучили безробітних

    1. Что за антипатия к рабочим? Рабочие парки убирают, возле хоккейной площадки, деревья садили (аллейку) который год подряд, потому что некоторые граждане переломали все саженцы.

    2. До чого тут спати? Це нормальна, давно напрацьована практика співпраці бюджетних установ та центрів зайнятості по залученні безробітних до виконання, до Вашого відома, ОПЛАЧУВАНИ робіт для територіальних громад!!!

Comments are closed.