Як повідомила депутат Ямпільської районної ради Олена Замула, 18 травня в м. Дружба відбулась зустріч депутатів Ямпільської районної ради від Партії регіонів з депутатами Дружбівської міської ради та мером міста. В ході зустрічі були обговорені заходи щодо підготовки до святкування 50-річчя міста Дружба та його облаштування. В результаті зустрічі була укладена домовленість, що мер міста Андрій Примаченко здійснить конкретні заходи по облаштуванню міста вже до 1 серпня. У їх перелік входять освітлення вулиць, облаштування тротуару та «Дзюбиної криниці». Ці заходи вже були профінансовані з районного бюджету та інших джерел, але міська влада не спромоглась довести справу до логічного завершення.

[poll id=”4″]

3 thoughts on “Депутати закликали мера працювати на громаду

  1. Напиши про Ямпольского, как мы оцениваем её роботу!!!!!!!!????

  2. Интересно – до 1 августа еще более двух месяцев – какое может быть “логічне завешення”? Или в администрации есть штатный предсказатель, который знает все на перед?

  3. У нас, что в районе один только мер,работу которого надо оценить? Все это наводит на мысль, что не “свой “сидит в этом кресле, которым можно было бы” понукать”!!!

Comments are closed.

error: Content is protected !!