На Ямпільщині обрали кращих держслужбовців

18-19 квітня в Ямпільській районній державній адміністрації відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»  в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Про це повідомляє офіційний сайт райдержадміністрації

І тур Конкурсу проведено в два етапи: 18 квітня 2018 року у номінації «Кращий керівник», 19 квітня 2018 року у номінації «Кращий спеціаліст» .

У Конкурсі взяли участь 17 державних службовців апарату та структурних підрозділів Ямпільської районної державної адміністрації, із них   7 – у номінації «Кращий керівник», 10 – у номінації «Кращий спеціаліст», 1 державний службовець не з’явився для участі у Конкурсі у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.

За результатами Конкурсу переможцями визнано:

– в номінації «Кращий керівник» – Слесарєву Наталію Миколаївну – начальника фінансового управління Ямпільської районної державної адміністрації;

– в номінації «Кращий спеціаліст» – Грек Наталію Олексіївну, головного спеціаліста відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери  фінансового управління Ямпільської районної державної адміністрації.

2 thoughts on “На Ямпільщині обрали кращих держслужбовців

  1. Краще номинацію “кращий дв ірник” або “кращий робітник” а то керівники одного відділу керівників другого відділу нагороджують.І так кождого разу на всі свята с трибуни.

Comments are closed.