В Ямполі час ремонтувати в’їзний знак

На пофарбованих у синьо-жовті кольори буквах вигоріла і осипалась фарба

Востаннє знак фарбували в 2014 році, коли через події на сході в Україні розпочалась, так звана, мода на патріотизм. Тоді у кольори державного прапору масово фарбували мости і в’їзді знаки практично всіх райцентрів області, у тому числі і Ямполя. Але з часом патріотизму почали приділяти все менше уваги, а пофарбовані у синьо-жовті кольори знаки і мости покрились іржею.

Сьогодні в’їзний знак «Ямпіль» має такий непривабливий вигляд.  

00

01

02

5 thoughts on “В Ямполі час ремонтувати в’їзний знак

  1. Не в кращому стані знаходиться знак і на іншій околиці Ямполя- наприкінці вулиці Бондарівка, років з 20 фарби не бачив. А цей би теж не пофарбували, якби не війна на Сході. В’ізний знак- це ж перше враження про населений пункт, обличчя райцентру. Прикро.

    1. Как вы достали весь бардак списывать на войну!!! Путин, что всю жовту та блакитну фарбу из магазинов изъял.!? Война в головах, точнее разруха, как говорил профессор Преображенский…

    1. Знак, подкрасить легко. Но что с “чернобыльскими” строениями делать? Когда проезжаешь через Ямполь по главной улице (от здания “Агролеса” до рынка), то пейзажи по сторонам заброшенную Припять из видеоигры Сталкер напоминают.

Comments are closed.