В Ямполі вантажівки знову розбили люк на тротуарі біля дитячого майданчика

На пішохідній доріжці в центрі селища був розбитий каналізаційний люк, який не витримав навантаження автомобілів

Тепер небезпечний отвір в тротуарі поруч з дитячим майданчиком, де завжди багато малюків, прикриває дерев’яний щит.  Звичайно, що така конструкція не може гарантувати безпеку дітлахів та звичайних перехожих.

Цей люк руйнується не вперше, бо просто нерозрахований на навантаження автомобілів, які не соромляться їздити тротуаром. Кілька років тому, селищна влада вже намагалась перекрити проїзд цією пішохідною доріжкою за допомогою металевих стовпчиків, але автомобілісти виламали один з них і відновили проїзд.

Не реагує на проблему і поліція, яка запевняє, що власники торгівельних точок не мають іншого під’їзду до власних крамниць (від дороги їх відділяє лише десять метрів тротуару). Проте, навряд чи, цей факт дає право руйнувати селищне майно – люки, тротуар і нову бруківку. А тим паче, звільняє від обов’язку компенсувати збитки громаді.

м1

м2

2 thoughts on “В Ямполі вантажівки знову розбили люк на тротуарі біля дитячого майданчика

  1. Скажите спасибо, что ещё никого не сбили. На сколько я знаю, опыт такой у некоторых есть

  2. Не знаю до чого тут автомобілі, а таких досок і гілок замість люків пів Ямполя. Пройдіть по вулицях у приватному секторі: по Вишневій, по Красняка, по Бузковій. Що не перехрестя, то замість люків гілки і доски. І автомобілі там нідочого, бо люки повикрадали на металолом ще в дев’яностих, люди поприкривали гілками, а владі все одно. Чекають поки хтось ввалиться .

Comments are closed.