Бажаємо здоров’я!

Саме під таким девізом у смт Ямпіль та смт Свеса відкрились аптеки однієї з найбільших національних фармацевтичних мереж.

Аптеки «Бажаємо здоров’я» гарантують Вам якісне та кваліфіковане обслуговування. Всі фармацевти і провізори аптек мережі «Бажаємо здоров’я» орієнтовані на ввічливу та компетентну допомогу кожному клієнту.
Широкий асортимент доповнюють невисокі ціни. Ми піклуємося про Вас і навіть в умовах жорсткої кризи в наших аптеках не проводяться переоцінки з метою підвищення цін.

Робота аптек «Бажаємо здоров’я» організована таким чином, щоб Ви могли отримати все необхідне швидко та зручно. Асортимент лікарських засобів уважно підтримується, власна довідкова служба 0-800-500-512 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні) чітко та швидко інформує клієнтів про наявність та вартість препаратів в аптеках мережі, а сервіс резервування ліків на сайті www.apteka.net.ua дозволяє швидко та зручно замовити ліки за інтернет-ціною.

Ми співпрацюємо з найкращими фармацевтичними дистриб’юторами.

Для аптек «Бажаємо здоров’я» важливе значення має якість ліків, які відпускаються клієнту. Вхідний контроль якості лікарських засобів проводиться ретельно та відповідально, перевірка реєстрації та наявності сертифікатів якості на медикаменти – обов’язкова. Чітко виконуються необхідні умови зберігання лікарських засобів, згідно до всіх існуючих норм. Терміни придатності ліків контролюються регулярно.

Аптеки мережі «Бажаємо здоров’я» успішно працюють майже в усіх регіонах України вже більше 15 років. Саме у Вашому місті в аптеці «Бажаємо здоров’я» ми створимо всі необхідні умови для надання кваліфікованої допомоги Вам та Вашим рідним.

Ми завжди бажаємо Вам здоров’я!!!

смт Ямпіль бульвар Ювілейний,6; (05456)2-23-34 з 7-00 до 20-00 без перерви та вихідних;

смт Свеса, вулиця Софіївська,4 (05456) 6-33-22 з 7-00 до 20-00 без перерви та вихідних;

13 thoughts on “Бажаємо здоров’я!

 1. коли відкриють молодіжний торгівельний центр в Ямполі?

 2. коли відкриють постійний розважальний центр для діток?

 3. Развлекательный центр для деток можно разместить в бывшем доме культуры но к сожалению оно с годами рушится и выставлено на продажу! легче продать чем приложить руки к его благоустройству!

  1. ну на центр цей треба грощі інвестара ніхто нешукає і нешукатиме а власних грошей якзавжди немає. треба ініціаторів організовуватись а писать балакать до старості будем

 4. А я хочу, чтобы хотя бы раз в месяц в Ямполе показывали кино! Скучаю за кинотеатром!!!

  1. О каком кино вы говорите!? Его даже у нас в Шостке не показывают (если не брать в расчет Терминатор 2 и Я робот)))) в местном доме культуры с древним проектором).

   1. ну так якщо увас немає так нам селу взагалі нічого нетреба крім самогону який продається через хату.

  2. я також за кіно хоть би даже на древнем проекторе в вихідні.
   Ті хто побогаче мають власні кінотеатри вдома і мають можливість виєхать бо є своє авто

 5. Який молодіжний центр, ви що не бачите одні аптеки відкривають.

Comments are closed.