В електричці Фастів – Зернове помер пасажир

Чоловік, якому стало зле, понад дві години їхав у вагоні без медичної допомоги

Пасажира госпіталізували на станції Хутір Михайлівський, хоча він мав квиток до Конотопа. Проте, провідники з невідомих причин не висадили його у пункті призначення.

-У п’ятницю, 23. 03, мій батько їхав міжрегіональним поїздом 814к з Києва до Конотопа., – розповідає донька пасажира Наталія Бондар. – О 18.58 він говорив з родиною по телефону, на здоров‘я не скаржився, сказав, що в Конотопі буде о 20.32, але вдома не з‘явився. О 23.30 зателефонували з лікарні з Хутора Михайлівського і повідомили, що батько в комі, у нього забиття голови і крововилив. Провідники його не висадили ні в Конотопі, ні на жодній іншій станції, а везли 2 години до Хутора Михайлівського. Через несвоєчасно надану медичну допомогу він помер.

Рідні померлого просять пасажирів, серед яких може виявитись чимало ямпільчан, допомогти розібратись в причинах трагедії та повідомити подробиці інциденту в електричці

-Можливо хтось також їхав у 2 вагоні та бачив, що сталося, – пише Наталія. Ми будемо дуже вдячні за будь-яку інформацію. Номер телефону: +380680763654; +380989604991″.

За матеріалами debaty.sumy.ua