Селищна рада звернулась до власників торгівельних точок з приводу реклами пива

Згідно законодавства України пиво вважається алкогольним напоєм, реклама якого заборонена

Таке звернення розміщено на офіційному сайті Ямпільської селищної ради

“Відповідно зі змінами, внесеними  Законом України від 28.12.2014 р. №71-VІІІ до Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. №481/95-ВР з 1 липня 2015 року пиво вважається алкогольним напоєм.

Статтею 22 Закону України «Про рекламу» реклама алкогольних виробів, реклама знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, забороняється засобами зовнішньої реклами: брендування логотипами алкогольних напоїв (переважно пива) парасольок, крісел чи столів на літніх майданчиках, зовнішнє брендування торгових точок (вітрин або вікон стаціонарних об’єктів торгівлі та малих архітектурних форм), зображеннями алкогольних напоїв в тому числі пива, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються  алкогольні напої.

У зв’язку з цим просимо дотримуватись Закону України «Про рекламу» і вжити всіх заходів щодо усунення порушення, якщо такі наявні, до 01.06.2018 р.

У разі невиконання Закону України, змушені подати повідомлення Головному управлінню Держпродспоживслужби в Сумській області для прийняття відповідних заходів згідно чинного законодавства”. 

2 thoughts on “Селищна рада звернулась до власників торгівельних точок з приводу реклами пива

Comments are closed.