18 травня 2012 року Свеський дошкільний навчальний заклад „Берізка” гостинно відкрив двері для учасників ІІ районних Малих Олімпійських ігор. Спортивний майданчик для проведення змагань був зразково підготовлений гостинними господарями. В іграх взяли участь чотири дошкільні навчальні заклади: „Берізка” смт Свеса, „Малятко” смт Ямпіль, дошкільні групи Дружбівського та Воздвиженського НВК.

Головною метою змагань є залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою, формування здорового способу життя, підвищення ефективності діяльності дошкільних навчальних закладів з організації фізкультурно – оздоровчої роботи серед дітей дошкільного віку, пропаганда Олімпійських принципів. Перед початком змагань відбулося театралізоване святкове дійство – відкриття Малих Олімпійських ігор із залученням вихованців ДНЗ „Берізка” та учнів Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. № 2 „ліцей”. Змагання пройшли в три етапи: представлення команд „Візитна картка”, легкоатлетичне триборство (біг 20 м, стрибки у довжину з місця, метання тенісного м’яча), сімейна естафета. В змаганнях разом з дітьми брали участь і їх батьки.

Досить яскраво всі команди виступили в першому виді змагань „Візитна картка”. Але все ж, на думку журі, кращими стали команди „Берізка” смт Свеса та „Малятко” смт Ямпіль.

Кращими в бігу на 20 м стали: у хлопців – Федорцов Семен (смт Свеса), у дівчаток – Аристова Дарина (смт Свеса) та Небеська Ліза (смт Ямпіль). В стрибках у довжину з місця у хлопців перемогу святкував Царик Єгор (смт Ямпіль) та Аристова Дарина у дівчат. У метанні тенісного м’яча не було рівних Мацугіну Михайлу (с. Воздвиженське) та Кокоровець Анні (м.Дружба). В легкоатлетичному триборстві серед хлопців перше місце виборов Киреєв Максим (смт Свеса), на другому місці – Сапсай Микита (м.Дружба) і на третьому – Федорцов Семен (смт Свеса). Серед дівчат кращою стала Аристова Дарина, друге місце у Небеської Лізи, на третьому – Коршок Ліза (смт Ямпіль). За підсумками всіх етапів загальнокомандну перемогу здобула команда ДНЗ „Берізка”, на другому місці команда Дружбівського НВК і третє місце буквально вирвали у Воздвиженської команди вихованці ДНЗ „Малятко”. Команди – переможниці нагороджені перехідним Кубком, медалями та грамотами.

Призери змагань нагороджені медалями , грамотами відділу у справах молоді та спорту Ямпільської райдержадміністрації.

Кожен учасник змагань отримав грамоту за підписом президента МОК Жака Роге за участь в Олімпійському дні, який проводиться під девізом: „Мова не про перемогу, або поразку. Головне – участь” (Ж.Роге). Оргкомітет по проведенню змагань висловлює вдячність колективу Свеського ДНЗ „Берізка” за підготовку та проведення ігор. Ігри закінчилися, згас олімпійський вогонь. Юні спортсмени запрошені на наступний рік до участі вже у ІІІ районних малих Олімпійських іграх. В.СМИРНОВ, голова оргкомітету.

error: Content is protected !!