На Ямпільщині покращують роботу сільських закладів культури

З метою підвищення якості роботи працівників клубних закладів на Ямпільщині був започаткований інноваційний проект в методичній діяльності «Крок на зустріч»

Про це Ямпіль.INFO повідомили в Ямпільському районному центрі культури та дозвілля

Проект «Крок на зустріч» – це довготривала програма з методичної та практичної допомоги, що передбачає комплекс різновекторних послуг для професійного зростання працівників сільських клубних закладів. Суть цієї інноваційної програми полягає у навчанні, індивідуальній методичній та практичній допомозі фахівців Ямпільського РЦКД керівникам та художнім керівникам клубних закладів (допомога у написанні сценарію, підборі та освоєнні репертуару, робота з творчими колективами певного села, художньо-інтер’єрному оформленні сцени, складанні кошторису та інше).

В першому кварталі проект стартував в Степненському сільському будинку культури. Спільними зусиллями СБК та РЦКД, прийшли до бажаного результату – на сцені відбулося справжнє свято гумору «Збірна Степного. Весняний КВК»! Свій виступ мешканцям села дарувала команда веселих та кмітливих, а також, маленькі аматори сцени – це і танцюристи, і співаки, і співачки.

А нещодавно «Крок на зустріч» естафетою перейшов до Імшанського сільського клубу.
І як результат довготривалої, плідної роботи методичної служби Ямпільського РЦКД з керівником сільського клубу, за підтримки Ямпільської селищної ради було проведено святковий ігроленд «Весела карусель» до Дня захисту дітей .

1 червня на дітей чекали запальні ведучі-клоунеси та фіксіки, багато веселих конкурсів, акції «Долоньки миру» і «Розкажи віршик – отримай подарунок», концертна програма від маленьких зірочок, які дарували свої пісні дітям та запальна дитяча дискотека. Всі діти отримали масу неймовірних позитивних емоцій від концерту та розважальної програми, від душі натанцювались і, звичайно ж, без подарунків не залишилися.

Методична служба Ямпільського районного центру культури та дозвілля не зупиняється на досягнутому і крокує далі, адже проведені культурні заходи показують гарний результат спільної роботи, приносять емоційне задоволення як глядачам так і учасниками дійства та сприяють підвищенню кваліфікації рівня роботи працівників сільських клубів.

01

02

03

04

05

06

07

08

2 thoughts on “На Ямпільщині покращують роботу сільських закладів культури

Comments are closed.