Відвідувачів розважального закладу «Луна» імовірно підірвав один з відвідувачів, якого в нічний клуб не пустила охорона

Про це інформує “Голос часу”

В результаті інциденту, який стався сьогодні близько 6 години ранку, порання отримали дев’ять людей, двоє з яких перебувають у тяжкому стані. Поліцейські затримали підозрюваного у злочині, ним виявився чоловік 1990 року народження.

Щойно відео моменту вибуху з’явилося в інтернеті. Його опублікувала прес-секретар прокурора Сумської області Наталія Науменко на своїй сторінці в Facebook.

“Відео, на якому видно, як зловмисник зриває чеку і кидає гранату під ноги відвідувачам. 24-річний чоловік в реанімації”, – так вона прокоментовано відео.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергія Бутенко, виклик на спецлінію “103” надійшов сьогодні в 5.58. На місце НП виїжджали 5 бригад “швидкої допомоги”, а в результаті вибуху були госпіталізовані семеро відвідувачів закладу у віці від 20 до 34 років, в тому числі одна 20-річна дівчина.

“Двоє постраждалих госпіталізовані в Сумську міську лікарню №5 в задовільному стані, решта – у обласну клінічну лікарню. Їх стан характеризується як середнього ступеня тяжкості. Важких осколкових поранень немає”, – зазначив чиновник.

Він також уточнив, що п’ятеро постраждалих розміщені в різних відділеннях обласної клінічної лікарні – офтальмологічному, травматологічному, торакальному і судинної хірургії. З ними в двох операційних працюють хірурги і судинні хірурги.

У постраждалої дівчини діагностовано пошкодження вік і очей, з нею працюють офтальмологи. У решти пацієнтів – пошкодження м’яких тканин, травматичні переломи фаланг пальців і інші пошкодження.

“Зараз підстав говорити про те, що життя одного з них знаходиться під загрозою, немає. Крім семи госпіталізованих, за медичною допомогою звернувся також охоронець закладу і ще один відвідувач. Вони будуть лікуватися амбулаторно”, – розповів Бутенко.

1 thought on “В нічному клубі Сум вибухнула граната

  1. Что, доигрались с радикалами? Видишь имбецила в балаклаве бей первым! Это не призыв и не разжигание -это способ выжить!

Comments are closed.