В Ямполі відремонтують чергову тротуарну доріжку

Працівники підрядної організації завезли бруківку на вулицю Спасо-Преображенську

Саме тут, на ділянці біля банку «Аваль», невдовзі розпочнуться роботи по заміні старого асфальтного покриття на сучасну бруківку

01

10 thoughts on “В Ямполі відремонтують чергову тротуарну доріжку

 1. Чудово, що ремонтують біля Авалю, але може залатати дірки проти бібліотеки. Машини вже їдуть по “тротуару”. Жителі отримують травми.

  1. С нашими дорогами скоро машини ТОЛЬКО по тротуарам и будут ездить!

  1. Я теж пішохід, але мені потрібно їздити в лікарню або до рідні громадським транспортом, я вже не говорю про придбання чи ремонт якоїсь техніки, яку теж треба довезти в нормальному стані.

 2. каменний тротуар це добре, виклали і більше робити нічого непотрібно (ні чистити, ні посипати, трактором їздити по ньому незя)

 3. треба і тротуари і дороги! а нетак що комусь одне грошей нехвате не на одне не на друге. а так потрішки робиться

 4. Цікаво: як дорогу від ям залатати в центрі селища – це дорога регіонального значення, не наша, як тротуар викласти на це можемо і гроші виділити. Поки не буде адекватних доріг- вздовж тротуару прийдеться ставити забор, щоб водії ями по тротуару не об’їзжали

 5. Так, у тому ж і справа Олексію, що дорога -регіонального значення, а тротуари місцевого. Тому на їх ремонт селищна рада і виділяє кошти.
  І взагалі у нас всі такі розумні – коли нічого не робилося – так нічого і не говорилося. А тепер, що не робиться все не так: то не там дорогу ремонтують, то не ту вулицю освітлюють, то не тому дому дах змінили……всього і не перерахувати.
  То пишуть, що мер тільки пару років останніх працює, щось робить, а то не робилося нічого. Люди добрі підніміть очі, озирніться навколо, пройдіть по селищу. Ви думаєте всі ці дахи, надбудови, дороги, освітлення, колодязі, парки, дитячий садочок…..та всього і не перелічиш, бо ми бачимо тільки те, що стосується саме нас, зробилося за пару років????????????????????????????. Ой хотіла б я бачити того грамотія на посаді мера. Хай би зробив.
  А що, коли і де робиться, можна побачити на сайті Ямпільської селищної ради. Заходьте інколи…. Все в Ямполі доведено було до ручки. Думаєте легко відновлювати???????

 6. Мэр у нас молодец!! Что в её силах она постепенно делает . Всего сразу не сделать , бюджет не резиновый . Но для недовольных выход есть !! Открыть свой бизнес , платить налоги в местный бюджет , тем самым способствовать развитию( P.S И что самое главное не ломать уже созданное )

Comments are closed.