Петру Чоботарю потрібна наша допомога

Про це Ямпіль.INFO повідомив колектив Ямпільського районного центру культури та дозвілля

«Звернутись за допомогою до всіх небайдужих змусили надзвичайно тяжкі обставини, які самотужки Петро Олександрович та його рідні подолати не в змозі.                                     

Звертаємось до вас з великою надією на вашу підтримку та допомогу. Чоботаря П.О. спіткала біда, трапився серцевий напад, який загрожує життю людині ,яка  більше 30 років віддала служінню культурі, професійному музиканту, по-справжньому талановитій людині, керівнику аматорських народних колективів “Полісся”, “Криниця”, “Калинові зорі”, що працюють в Ямпільському РЦКД.

На даний час, він знаходиться в Сумському обласному Кардіологічному диспансері та потребує негайної операції на серці. 31.05.2018 року йому було проведено коронарографію.

В заключенні: Стеноз ОС ЛКА 80%. Стеноз середньої частини ПМШГ ЛКА – 80%                              

Стеноз проксимальної частини ОГ ЛКА – 70%                                  

Стеноз середньої частини ОГ ЛКА – 85%                                 

Субоклюзія середньої частини ПКА – 90%                                 

По життєвим показанням виконано стенування середньої частини ПКА 31.05.18. Імплантовано ВМS Integrity 3.0 – 30.  Пацієнт потребує подальшого оперативного лікування: аорто коронарного шунтування.

На операцію та реабілітацію необхідна велика сума грошей  а саме 80 тисяч грн.. якої на даний час немає. Тому від імені Петра Олександровича,  ми просимо благодійників, всіх людей, у кого є можливість і не черстве серце, пожертвувати гроші на операцію та реабілітацію.                        

Заздалегідь щиро дякуємо за Вашу чуйність, милосердя та підтримку!», – вказано в повідомленні.

Номер картки для допомоги:

4149439394223097 – картка Приват Банку, Чоботар Петро  Олександрович