Держспоживслужбу просять перевірити роботу Шосткинської лабораторії

З відповідним депутатським зверненням до начальника Головного управління Держспоживслужби у Сумській області Віталія Моісеєнко звернулась депутат Сумської обласної ради Лілія Ричкіна

В понеділок до депутата звернулись мешканці с. Марчихина Буда Ямпільського району, які поскаржились на неправомірне затягування лабораторного дослідження крові великої рогатої худоби на лейкоз лабораторією Держспоживслужби в м. Шостка.

Ще 11 травня 2018 року в с. Марчихина Буда були взяті проби крові тварин, які були передані в лабораторію м. Шостка для  проведення лабораторного дослідження. Пізніше звідти надійшла інформація про виявлення 23 випадків зараження лейкозом, при дослідженні зразків, що були взяті в одному з чотирьох стад села. Проте, дослідження крові корів з інших трьох стад до цього часу не було проведено без пояснення причини.

Власники корів обурені таким ставленням лабораторії Держспоживслужби, адже результати дослідження для них мають надзвичайно важливе значення. З одного боку, мова йде про корів, як про один з головних джерел наповнення сімейного бюджету, а з іншого – про небезпеку вживання молочних продуктів тварин, які теоретично можуть бути заражені лейкозом.

-Мешканці села мають бути на 100% впевненими в об’єктивності результатів дослідження, які проводить Шосткинська лабораторія Держспоживслужби, – зазначає Лілія В’ячеславівна. –Проте, люди розповідають, що в їх село вже приїжджають закупівельники м’яса, які мають особисті данні власників хворих корів. Цей факт на ряду з затягуванням дослідження викликає занепокоєння, а тому я вимагаю від Головного управління Держспоживслужби у Сумській області перевірити факти розголошення особистих даних власників корів, прискорити проведення лабораторного дослідження крові корів на лейкоз та перевірити об’єктивність даних таких досліджень.

2 thoughts on “Держспоживслужбу просять перевірити роботу Шосткинської лабораторії

  1. В Марбуде земли плодородные. Их бы выкупить за бесценок и рапсом засеять… Но селяне с их коровами засели на этих землях как собаки на сене. Как ни усложняй им жизнь – не вытравишь.

Comments are closed.