6 червня на питання читачів відповість т.в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Валентина Яструб. Свої питання можна поставити в форму для коментарів.

15 thoughts on “Онлайн-конференція з Валентиною Яструб

 1. Валентина Вікторівна, розкажіть більш детальнійше про пільги, які надаються окремим верстам населення району при переході на цифрове телебачення. Які переваги цифрового телебачення і скільки воно буде коштувати для абонента в місяць? Дякую.

 2. Чи мають право пільгові категорії населення на безкоштовний проїзд у громадському транспорті? Це право доступне для всіх мешканців району, чи це лише для жителів окремих населених пунктів?

 3. Валентина Викторівна! Ви працюєте т.в.о.начальника УПСЗН.Чи не здається Вам, що посада начальника притримується спеціально для трудоустрою чергового “трутня” чиновника?

 4. Скільки в районі планується в цьому році оздоровити дітей (і де), які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС?

 5. Скільки інвалідів в районі,яким за медичними показаннями та на підставі висновку МСЕК показано автомобіль, перебуває на обліку для одержання спецавтотранспорту?

 6. Имеют ли право ветераны войны на бесплатный ремонт своей жилплощади? Были ли проведены такие работы в нашем районе? Кто ими занимался и какая сума потрачена из бюджета?

 7. Сколько в районе инвалидов – калясочников? Целесообразно ли в каждом учреждении строить пандусы или надо просто поменять отношение к инвалидам?

 8. Не секрет, что в Ямполе сверх высокие тарифы на воду и водоотведение, могут ли жители посёлка получить субсидию на оплату этих услуг?
  В каком из населённых пунктов района наибольшее количество человек, что получают субсидию?

 9. Существует ли на сегодняшний день задолженность по зарплате в районе? Какие это предприятия и что в этом направлении делает ваше управление?
  Приходили ли на адрес управления заявления о нарушении трудовых прав? Это в компетенции УПСЗН? Имеет ли ваша служба влияние на работодателя?

 10. Я 25 травня 2012 року народила другу дитину. Поясніть, будь ласка, в якому розмірі мені буде виплачена допомога при народженні дитини та які документи необхідно надати до управління для її отримання?

 11. Я разом з чоловіком та сином проживаю у квартирі, але ми у цій квартирі не зареєстровані. Чи можливо нам призначити житлову субсидію?

 12. Будет ли повышен размер помощи гражданам, которые осуществляют уход за инвалидом 1-2 группы вследствие психического расстройства?

 13. Моя мать жена умершего инвалида войны. Прошу проинформировать, в каком размере будет ей повышена пенсия, как вдове? При каком условии устанавливается пенсия за особые заслуги перед Украиной женам умерших инвалидов войны?

 14. Моя мати мешканка с. Воздвиженське потребує стороннього догляду. Я мешканка м. Київ 48 років. Здійснювати догляд за матір’ю через територіальну віддаленість не маю змоги. Чи можу я оформити її до відділення соціальної допомоги вдома територіального центру для отримання необхідних соціальних послуг?

 15. Валентина Викторівна, як на Вашу думку, в чому ще не допрацьовує Ямпільське УПСЗН і чи є резерв (і в чому) в покращенні роботи?

Comments are closed.

error: Content is protected !!