В Ямполі поліція знайшла плантацію коноплі, яку оцінюють в 30 тисяч гривень

П‘ятдесят шість кущів коноплі правоохоронці знайшли та знищили на Ямпільщині 

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП у Сумській області

Рослини були знайдені на приватних присадибних ділянках жителів одного з сіл району. Правоохоронці не виключають, що конопля вирощувалась на продаж. Восени б ці рослини дали близько кілограма марихуани, або так званого «драпу». За цінами «чорного ринку» наркоділки могли б отримати близько тридцяти тисяч гривень.

В рамках оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» працівники Ямпільського відділення поліції в одному з сіл району виявили два посіви конопель. 

«Двадцять вісім кущів дільничний офіцер поліції знайшов на території садиби 59-річної жительки села. Як пояснила жінка, її син досить тривалий час захоплюється дурман-зіллям, тож і посіяв між сусідським парканом і сарайчиком коноплі – від людських очей подалі, – говорить Микола Куліш, начальник Ямпільського відділення поліції.

Між тим, такий же «врожай» був знайдений оперативником карного розшуку з іншого боку паркана, на території господарства 35-річного сусіда жінки – і теж 28 кущів.

Наразі в рамках кримінальних проваджень, відкритих за ознаками ст. 310 КК України, правоохоронці направили вилучені рослини на експертне дослідження. «Наркоаграріям» згідно з чинним законодавством загрожує покарання від чималого штрафу до 3-х років обмеження волі.

3 thoughts on “В Ямполі поліція знайшла плантацію коноплі, яку оцінюють в 30 тисяч гривень

Comments are closed.