Колись одне з найпотужнішихпідприємств району – ВАТ «Дружбівський цукрорафінадний завод» перебуває на стадії банкрутства, але юридично продовжує своє існування. До того ж, не лише на папері – у підприємства є свій директор та штат у кількості одного працівника. Та незважаючи на «бурхливу» економічну діяльність цехи приміщення заводу перетворились на руїни, які псують вигляд міста та загрожують безпеці його мешканців.

Похмура картина: руїни цукрорафінадного заводу на фоні міської ради

Похмура картина під назвою «Дружбівський цукрорафінадний завод» відкривається вже за приміщенням міської ради: величезна цегельна труба та руїни колишніх цехів. Саме вони на сьогодні – головні загрози безпеці мешканців Дружби. Стан споруд критичний, жоден фахівець не може гарантувати, що вони не рухнуть на розташовані поблизу приміщення чи проїзну частину. До того ж їх стан постійно погіршується в результаті вирізання металевих конструкцій, з чим, як заявляє директор підприємства він не може впоратись, киваючи на недостатність штату та пасивність правоохоронних органів, які не відкрили по цьому факту жодної кримінальної справи.

Небезпечні розвалини:від заводу залишилась лише труба та стіна цеху

Те що ситуація з майновим комплексом підприємстві критична – це факт, з яким не сперечається ніхто, але чіткого шляху вирішення проблеми досі не має ні директор підприємства, ні його власники, ні міська влада. Щоб не допустити катастрофи, в місті Дружба було проведено виїзне засідання комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови Ямпільської райдержадміністрації Сергія Губаря, проте через те, що на засідання не прибув представник власника – регіонального управління Фонду державного майна, засідання довелось відкласти. На разі ситуація на майновому комплексі на контролі у голови обласної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, найближчим часом в місті має відбутись чергова нарада з цього приводу за участю всіх зацікавлених сторін, на якій має бути визначено подальший план дій по вирішенню проблеми.

error: Content is protected !!